(0)
Zaloguj się:

Aktualności

2018-08-10 Opóźnienia

Uprzejmie informujemy, iż do końca sierpnia będziemy w rozjazdach. Z tego powodu zamówienia złożone w tych dniach mogą być opóźnione.

Za utrudnienia przepraszamy.

Pozdrawiamy

DesignEko.pl

W związku z wejściem w życie nowych przepisów informujemy, że dane osobowe każdego naszego Klienta podlegają ochronie przewidzianej w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE"RODO". Szczegółowe informację dotyczące wprowadzonych zmian w naszym sklepie znajdują się w regulaminie.

Wakacje2016-07-14 Wakacje

Uprzejmie informujemy, iż od 16 do 22 lipca będziemy w rozjazdach. Z tego powodu zamówienia złożone w tych dniach oraz zamówienia złożone 14-15 lipca, będą wysyłane wg kolejności spłynięcia po 25 lipca.

Za utrudnienia przepraszamy.

Wrocimy z kilkoma fajnymi nowościami więc zapraszamy po 22 lipca!

Pozdrawiamy

DesignEko.pl

Uprzejmie informujemy, iż od 8 do 12 sierpnia będziemy w rozjazdach. Z tego powodu zamówienia złożone w tych dniach oraz zamówienia nie opłacone do 7 sierpnia będą wysyłane 13 sierpnia.

Za utrudnienia przepraszamy.

Pozdrawiamy

DesignEko

Uprzejmie przepraszamy, ale od 22 lipca do 23 lipca 2015 nie dochodzily do nas maile. Mamy nadzieję, iż problem został już rozwiązany i nie powtórzy się w przyszłości. Zamówienia i odpowiedzi mailowe będą sukcesywnie realizowane ponownie od poniedziałku 27.07.2015

Serdecznie przepraszamy za niedogodności.

DesignEko.pl

Dla Państwa wygody, a w szczególności dla klientów mieszkających poza granicami naszego kraju wprowadzamy możliwość zakupów i wysylki poza obszar Polski.

Uprzejmie informujemy, iż od 28 sierpnia do 6 września będziemy w rozjazdach. Z tego powodu zamówienia będą wysyłane po 6 września.

Za utrudnienia przepraszamy.

Pozdrawiamy

DesignEko

© 2018 DesignEKO